ولوو وی 40

5 دلیل برای خرید ولوو وی 40  (Volvo V40)

ولوو وی 40 (Volvo V40) پاسخی به طیف گسترده ای از رقبا از فورد فوکوس گرفته تا بی ام دبلیو سری 1 می باشد. حال می پردازیم به دلایلی که چرا باید این خودرو را انتخاب کرد.

ولوو وی 40

ولوو وی 40

این خودرو یکی از کوچکترین خودرو های ولوو می باشد و طیف وسیعی از رقبا را هدف گرفته از فولگس واگن گلف و فورد فوکوس گرفته تا آئودی A3 و بی ام دبلیو سری 1.

این خودرو به تازگی نسخه فیس لیفت آن آمده و جایگزین احتمالی به اون زودی ها نخواهد داشت.

در درجه اول از نکات منفی که ما پیدا کردیم این بود که در جاده های نا هموار تعویض دنده کمی سفت است و به آن نرمی که باید باشد نیست.

در اینجا به 5 دلیلی که باید این خودرو را خرید می پردازیم.

5- انعطاف پذیری و قابلیت های زیاد درون اطاق خودرو

این خودرو قابلیت های بسیاری را برای راحتی سرنشینان فراهم کرده که بعنوان نمونه می توان به قابلیت تنظیم ارتفاع و گودی کمر برای صندلی های جلو نام برد. صندلی های عقب خودرو نیز طوری طراحی شده اند که سرنشینان کاملا احساس راحتی داشته باشند.

4- بازدهی بالا

این خودرو چه در سرعت و قدرت و چه از نظر هزینه ای که میکنید بازدهی خوبی برای شما دارد. نسخه دیزلی D2 این خودرو مصرف سوخت پایینی دارد و اگر مشکل پسند نیستید لازم نیست هزینه زیادی برای خرید نسخه T5 بکنید.

3- کیفیت

از نظر کیفی آئودی A3 رقابت نزدیکی با ولوو وی 40 دارد. مواد مورد استفاده و تزییناتی که در داخل خودرو بکار گرفته شده بسیار با کیفیت و می توان گفت با شکوه هستند. در این خودرو لبه های تیز پلاستیکی را در قسمت هایی که با آن سرو کار دارید نمی بینید. همه چیز در این خودرو مدرن و با طراحی نرم هستند که احساس شکوه و ارزشمندی به شما می دهد.

volvo-v40-2

volvo-v40-2

2- اعتماد پذیری

ولوو همیشه در ساخت خودرو های با کیفیت و قابلیت اعتماد بالا شهرت داشته است و همیشه در بالای لیست رضایت مندی مشتریان بوده است. به همین دلیل است که ولوو برای سه سال و 60000 مایل خودروهایش را گارانتی مکند بعلاوه سه سال امداد جاده ای مجانی که برای رفاه حال و راحتی خیال مشتریایش فراهم کرده است.

1- ایمنی

بسیاری از مشتریان ولوو این خودرو ساز را برای ایمنی خودروهایش انتخاب می کنند و ولوو وی 40 (Volvo V40) از این قائده جدا نیست. یکی از امکانات ویژه این خودرو سیستم ایمنی شهری می باشد که باعث توقف خودکار ماشین هنگامی که به مانعی بیش از حد نزدیک شده باشد است. ولوو در خودروهایش از سیستم ایمنی استفاده می کند که مخصوص عابران پیاده است این سیستم مجهز به یک ایربگ خارجی است و هنگامی که خودرو با یک عابر پیاده تصادف کند عمل می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =