خودرو های هفت صندلی با پنج ستاره

در این مقاله بر بررسی خودرو های هفت نفره با پنج ستاره می پردازیم. خودرو هایی که علاوه بر ظاهر جذاب و قدرت زیاد، می توانند تمام اعضای خانواده را در خود جای دهند.

خودرو های هفت صندلی

خودرو های هفت صندلی

خودرو هایی که این امتیاز را کسب می کنند مسیر پر فراز و نشیبی را طی کرده اند و در میان کلاس خود بهترین هستند. و فهمیدن این نکته در هر نقطه ای از جهان که باشید کار سختی نیست.

اگر شما قصد خرید یک خودرو  5 ستاره  را داشته باشید می توانید آسوده خاطر و مطمئن باشید که یکی از بهترین خودرو های روز را بدست خواهید آورد. اما اگر بخواهید یک خودرو هفت نفره داشته باشد در زیر ما لیست 5 خودرو از بهترین خودروهای 5 ستاره که مجهز به 7 صندلی برای سرنشینان هستند را مشخص می کنیم و اطمینان داشته باشید که فضای داخلی این خودرو ها برای تمام اعضای خانواده شما کافیست.

آئودی کیو 7  (Audi Q7)

audi-q7

audi-q7

این خودرو یکی از جذاب ترین شاسی بلند های بزرگ است. در حقیقت اگر شما قصد خرید خودرویی با مبلغ 40000 یورو را داشته باشید این خودرو بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید. همانطور که از آئودی انتظار می رود این خودرو هفت نفره فضای داخلی بسیار زیبایی دارد در ضمن جای کافی و امکانات رفاهی برای تمام سرنشینان برای طی مسافت های طولانی را دارا می باشد. رانندگی با این خودرو به لطف سیستم استاندارد تعلیق و موتور سه لیتری دیزلی پایدار و قدرتمندی که دارد بسیار لذت بخش است.

ولوو ایکس سی 90   (Volvo XC90)

volvo-xc90

volvo-xc90

اگر فضای بار برای شما اهمیت زیادی دارد ولوو ایکس سی 90 (Volvo XV90) یکی از بهترین های لیست شما می باشد . ولوو ایکس سی 90 (Volvo XV90) یکی از جادارترین SUV هاست که از فضای آن می توان کاملا استفاده کرد. در عین حال که فضای جلو و عقب مناسبی دارد هندلینگ ولوو ایکس سی 90 (Volvo XV90) به عنوان یک SUV نیز قابل توجه است. در ضمن اگر شما از دوستداران محیط زیست هستید نسخه T8 هیبریدی این خودرو مناسب شماست.

فولکس واگن توران (VW Touran)

vw-touran

vw-touran

فولکس واگن توران (VW Touran) این خودرو هفت نفره یکی از بهترین خودرو های MVP (خودرو های چند منظوره شهری) است. انعطاف پذیری، فضای زیبا و مناسب داخلی، موتور قدرتمند و شرایط خرید مناسبی که کمپانی برای خرید این خودرو گذاشته فولکس واگن توران (VW Touran) را تبدیل به یک انتخاب عالی و راحت کرده است. همچنین با در نظر گرفتن این نکته که بازار MVP ها در حال رکود است اما همجنان توران انتخاب مناسبی برای خرید می باشد.

فورد گلکسی  (Ford Galaxy)

ford-galaxy

ford-galaxy

یکی از خودرو های هفت نفره است. احتمال بیشتری دارد که آخرین نسخه فورد گلکسی  (Ford Galaxy) را بعنوان تاکسی و در ناوگان حمل و نقل ببینیم تا در دست خریداران خصوصی. اما ویژگی های خوب این خودرو مانند هزینه کم و فضای جادار داخلی این خودرو را به یک انتخاب وسوسه انگیز تبدیل کرده است.

اگر شما به طور همیشگی به یک خودرو هفت نفره نیاز دارید آنوقت از طراحی فضای عقبی خودرو تشکر خواهید کرد و حتی اگر تمام هفت صندلی توسط سرنشینان اشغال شود باز هم فضای اضافی برای بار خواهید داشت.

لند روور دیسکاوری (Land Rover Discovery)

land-rover-discovery

land-rover-discovery

این خودرو یکی از بهترین SUV های 2016   می باشد. ظاهر هوشمند و مدرن لند روور دیسکاوری هر کسی را به رانندگی با این خودرو ترغیب می کند. این خودرو فضای داخلی بسیار مناسبی هم دارد. این خودرو همچنین از امکانات پیشرفته ای مانند باز و بسته شدن اتوماتیک درب عقب خودرو، رهیاب ماهواره ای و سنسور پارک خودرو برخوردار است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفده =