خودرو تجارت یکتا

شرکت خودرو تجارت یکتا با کد نمایندگی 5054 یکی از شرکت­های فعال در زمینه فروش خودروهای داخلی و وارداتی می باشد. این شرکت با مساحتی بیش از 4500 متر مربع در زمینه تعمیرات خودرو نیز فعالیت دارد. شرکت خودرو تجارت یکتا همزمان با نام تجاری کاسپین نیز فعالیت می کند. در ابتدا شرکت فقط در زمینه فروش محصولات داخلی فعالیت داشته است و سپس وارد حوزه واردات خودرو نیز شده است. به طوری که با سابقه شش ساله در زمینه خرید و فروش خودروهای خارجی فعالیت دارد. این شرکت دارای دو شعبه در عباس آباد و سراج می باشد و 55 نفر در آن مشغول فعالیت و خدمات رسانی هستند.

خودرو تجارت یکتا خودرو تجارت یکتا[/caption]

این شرکت با بهره گیری از فن­آوری روز دنیا و تکیه بر دانش مهندسین با تجربه و نیروی فنی فعالیت خود را آغاز کرده است.  شرکت خودرو تجارت یکتا، برای سهولت خرید و فروش محصولات کد اختصاصی برای هر یک از خودروهای خود در نظر گرفته است. به طوری که 2 دو کد اختصاصی برای کیاموتورز (96) و برای هیوندا (58) در نظر تعریف شده است.

خدمات شرکت خودرو تجارت یکتا

شرکت خودرو تجارت یکتا علاوه بر خدماتی که در زمینه فروش خودرو ارائه می کند، امکان فروش اقساطی خودروهای داخلی و وارداتی را با شرایط تحویل فوری فراهم آورده است و تمامی خدمات پس از فروش را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهد. همچنین اسنادی شامل گارانتی، کارت طلایی و … در زمان فروش خودرو در اختیار مشتریان قرار می­گیرد.

پرسنل حاضر در شرکت مکاتبات مربوط به مشتریان را ثبت می کنند تا در صورت نیاز هر گونه مکاتبه از سوی شرکت به نشانی یا آدرس پستی مشتریان ارسال شود. همچنین اگر برای تحویل خودروها به مشتریان مشکلی رخ دهد، پرسنل شرکت با آنها تماس می­گیرند و یا از طریق پیامک، مراتب را برای مشتریان شرح می­دهند.

رعایت الزامات قانونی و استانداردهای لازم جهت نصب تجهیزات و لوازم اضافی بر روی خودروها، از دیگر خدمات شرکت خودرو تجارت یکتا کار برای مشتریان می باشد. این شرکت خودروها را نیز براساس مقررات جاری کشور شماره­گذاری می نماید. این کار طبق آدرس محل سکونت مشتریان صورت می­گیرد. در این رابطه مشتری نیز موظف است تا همکاری های لازم را با پرسنل شرکت داشته باشد.

از دیگر خدمات شرکت می­توان به بیمه بدنه اشاره کرد. این کار برای خودروهایی انجام می شود که فاقد کارت طلایی هستند. در این صورت شرکت اقساط بیمه بدنه را پرداخت می کند که مشتری هیچ مسئولیتی در مقابل بیمه بدنه ندارد و تمامی هزینه ها از سوی شرکت پرداخت می­شود.

یکی دیگر از خدمات ویژه شرکت خودرو تجارت یکتا کار برای مشتریان، تحویل به موقع خودرو است. اما اگر در این امر وقفه ای رخ دهد، شرکت خود را موظف می داند تا برای مدت زمان تاخیر تحویل خودرو، نرخ سالیانه ای را مطابق با قوانین شرکت تنظیم نماید. این نرخ به صورت روز شمار خواهد بود و مبلغ محاسبه شده به مشتریان تعلق می گیرد. به همین دلیل هیچ خسارتی متوجه مشتری نمی شود.

علاوه بر موارد گفته شده، اگر شرکت خودرو ساز، تولید خود را متوقف کرده باشد و از سوی دیگر مشتری قرارداد خرید خودرو را منعقد و هزینه های لازم را پرداخت کرده باشد، متناسب با برنامه های تولیدی، شرکت خودرو تجارت یکتا کار می تواند یک خودروی دیگر را به مشتری پیشنهاد دهد. در این صورت ما به تفاوت مربوطه می تواند میان مشتریان و شرکت برگشت داده یا دریافت شود.

فروش قطعات یدکی اصلی و همچنین توسعه شبکه فراگیر نمایندگی های مجاز از دیگر فعالیت های مهم شرکت خودرو تجارت یکتا کار می باشد.

هدف از تمامی این خدمات ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر در ارائه خدمات خودرو، به منظور افزایش رضایت مشتریان می باشد. گستردگی و تنوع محصولات نیز شرکت را در دستیابی به این هدف یاری میرساند.