شرایط فروش اقساطی خودرو خارجی در ایران

فروش اقساطی

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو خارجی، با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

شرایط فروش اقساطی خودرو خارجی در ایران

خودروهای خارجی که در شرکت موجود است طبق سلیقه و نیاز مشتریان ایرانی تهیه می شود. در این رابطه سعی کرده ایم تا توان مالی، جنس و سن مشتریان را به عنوان مهمترین فاکتورهای خرید در نظر داشته باشیم. شرایط فروش اقساطی خودرو خارجی مانند فروش خودروهای ایرانی است و مشتریان پس از انتخاب محصول باید به تمامی این شرایط التزام داشته باشند که از جمله می توان به تاریخ مشخص چک ها پس از خرید محصول، پذیرش میزان سود و بهره مشخص شده فروش اقساطی خودروها و ارائه مدارک شناسایی مشتریان اشاره کرد.

مشتریان پس از ارائه مدارک و تکمیل فرم خرید می توانند با پرداخت وجه اولیه هزینه محصولات، برای تحویل خودرو اقدام کنند. تمامی شرایط و ضوابط خرید خودروهای خارجی در ایران به ماه های گذشته شباهت دارد. این خودروها به دو دسته کارکرده و صفر تقسیم می شوند که در هر دو نوع شرایط فروش و تحویل یکسان است. اما وجه اولیه که از مشتری دریافت می شود، به نسبت هزینه خودرو متفاوت خواهد بود.

تاریخ چک ها از سوی شرکت مشخص و به مشتری اعلام می شود. این امر بصورت مکانیزه و با سیستم فروش شرکت صورت می گیرد. همچنین تعداد چک ها، مدت زمان بازپرداخت اقساط هم از سوی همین سیستم تعیین می شود و مشتری پس از پذیرش این شرایط می تواند برای خرید اقدام کند.

فروش اقساطی خودرو خارجی در ایران به دو شکل انجام می شود و مشتریان مطابق با توان مالی می توانند اقساط بلند مدت یا کوتاه مدت را انتخاب کنند. بهره و سود خودروهای اقساطی با بازپرداخت کوتاه مدت کمتر محاسبه می شود. خودروهای خارجی که در فهرست فروش قرار می گیرند، در شرکت موجود هستند و در صورت سفارش مشتریان، محصول مورد نظر آنها در کوتاه ترین زمان ممکن وارد و در اختیار آنها گذاشته می شود.