خودروی جک

فروش خودرو جک

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو، جک با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی جک مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

فروش اقساطی خودرو پرفروش چینی

در میان خودروهای پرفروش چینی، نام خودروی جک می درخشد. جک J5 اولین خودروی اتوماتیک کرمان موتور است که در یک سال اول عرضه آن به بازار، رکورد فروش نسبتا بالایی را به دست آورد. طراحی خودروی جک J5 توسط شرکت پینین فارینا انجام شده است. این شرکت ایتالیایی طراح محصولات فراری و مازراتی است و از میان خودروهای چینی، تنها نام خودروی جک در بخش افتخارات آن ثبت شده است.

هنگامی که وارد خوردوی جک می شوید، با فضای جذاب و با کیفیتی روبرو خواهید شد به طوری که لحظه ای شک خواهید کرد که شاید قیمت خودرو را به خوبی متوجه نشده باشید و این خودرو ارزش بیشتری نسبت به پرداختی شما داشته باشد. چرم مشکی روی صندلی ها و چرم دوخته شده روی فرمان از بهترین نوع چرم در بازار است و جذابیت فوق العاده ای را به فضای داخلی خودرو می بخشد. نورپردازی آبی رنگ نشان گرها، به راننده حس آرامش را القا می کند. جک J5  دارای 5 دنده دستی و شتاب 0 تا 100 11.8 ثانیه است.

خودروی جک J5 توانسته است 5 ستاره ایمنی را از موسسه CNCAP دریافت کند. این خودرو در کل خودروی امنی محسوب می شود. دو کیسه هوا برای سرنشینان جلو تعبیه شده است و نکات ایمنی در این خودرو به خوبی رعایت شده است.

جک S5 از دیگر محصولات این برند چینی است. این خودروی شاسی بلند ظاهری زیبا دارد اما در مقایسه با جک J5 طرفداران کمتری دارد. شاید مصرف سوخت زیاد آن را بتوان یکی از دلایل نارضایتی مصرف کنندگان دانست، چرا که جک S5 یک بنزین خور درجه یک است. نسخه اتوماتیک این محصول نسبت به دستی آن، تفاوت چشمگیری داشته است. مصرف بنزین در نسخه اتوماتیک آن کمتر شده است و به طور کلی کیفیت محصول در سری اتوماتیک جک S5 نسبت به محصول گذشته، بهتر شده است.