فروش خودروی هیوندای

فروش اقساطی هیوندای 

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو، هیوندای با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی هیوندای مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

درباره ویژگیهای خودرو هیوندای بیشتر بدانید

برند هیوندای در حال حاضر یکی از برترین برندهای صنعت خودروسازی در جهان است که در دو دهه اخیر توانسته است درمیان خودروهای نام آور سال قرار بگیرد. این شرکت خودروسازی کره ای، در سال 1967 بنیان گذاری شد. هیوندای پس از 5 دهه تلاش توانسته است محصولات متعدد و با کیفیتی به بازار عرضه کند. هیوندای سانتافه، هیوندای سوناتا و هیوندای ix55 از جمله ماشین های محبوب این شرکت است که در ایران نیز طرفدار دارد. هیوندای سانتافه در ابتدای ورود به بازار ایران توانست رکورد واردات خودرو را بشکند. هر چند هیوندای سانتافه از نظر موتور نسبت به هیونداهای جدیدتر ضعیف تر است اما امکانات و زیبایی آن، همچنان آن را در لیست پرفروش ترین هیونداهای سال قرار داده است.

خودروهای 6 سیلندر هیوندای اغلب دارای 9 کیسه هوا، 6 دنده خودکار، شتاب 0 تا 100 زیر 9 ثانیه، کنترل سیستم صوتی روی فرمان و کروز کنترل می باشند. در میان خودروهای 8 سیلندر وارداتی در ایران، خودروی هیوندای سنتنیال از ویژگی های فنی قابل توجهی برخوردار است. قدرت موتور بالا و شتاب 0 تا 100 زیر 7 ثانیه از ویژگی های سرعتی این محصول است. از برتری این محصول نسبت به سایر محصولات می توان به قابلیت کنترل الکتریکی کمک فنرها اشاره کرد. کمک فنرها به صورت اسپرت و اتوماتیک تنظیم می شوند و ارتفاع خودرو نیز به صورت دستی و اتوماتیک تنظیم می شود. صندلی ها دارای سرد کن و گرمکن هستند و دمای داخلی آن می تواند بر روی درجه مشخصی تنظیم شود. ماساژور، یخچال، مانیتور، دوربین نقطه کور و سیستم وکیوم درب ها از دیگر امکانات این سری از خودروها است. شرکت هیوندای در تولیدات خود، سعی بر تکامل بیشتر محصولات خود می کند و از این رو، هر محصول نسبت به محصول دیگر، تفاوت چشمگیری از نظر امکانات دارد.

فروش اقساطی خودرو هیوندای این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با انتخاب خودرو مورد نظر، دستیابی به این محصول برای شما تسهیل گردد.