فروش خودروی کارکرده

فروش اقساطی

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو  کارکرده، با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی مورد نظر خود مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

آیا خرید خودرو کارکرده عاقلانه است

برخلاف تصور بسیاری از افراد، خرید خودروی کارکرده تصمیم عاقلانه ای است.فروش اقساطی خودروی کارکرده، یکی از بهترین روش های ارائه محصولات لوکس با قیمت مناسب، توسط شرکت های فروش خودرو است. برای کسانی که پول خرید نقدی خودروی صفر کیلومتر را ندارند، فروش اقساطی خودرو کارکرده، علاوه بر کاهش قیمت نسبت به قیمت صفر کیلومتر، روشی آسان برای دستیابی به خودروی مورد نظر است.

خودروهای لوکس کارکرده، هنگامی که 4 یا 5 سال از عمرشان می گذرد، دیگر افت قیمت زیادی نخواهند داشت از این رو مالک اولیه افت قیمت را متحمل شده است و ضرری از بابت خرید نصیب شما نخواهد شد. هرچند خودروهای لوکس، هزینه های نگهداری لوکسی را می طلبند اما می توان این هزینه ها را تا حدی کاهش داد. پیش از خرید خودروی دست دوم، بهتر است از یک کارشناس خبره مشاوره بگیرید تا ایرادات خودرو را پیش از خرید مشخص کند. آگاهی پیش از خرید از مهم ترین مواردی است که یک خریدار باید آن را در نظر بگیرد.

از دیگر مزیت های خرید خودروی کارکرده وجود گزینه های متعدد نسبت به بودجه شما است. اگر شما بخواهید خودروی صفر کیلومتر بخرید شاید دو سه نوع خودروی موجود در بازار با سلیقه و بودجه شما متناسب باشد اما خودروی کارکرده انواع متفاوت و قیمت های متفاوتی دارد که گزینه های انتخاب شما را وسیع تر می کند.

تحویل فوری خودروهای کارکرده از دیگر مزیت های این خودروها نسبت به خودروهای صفر کیلومتر است. با خرید اقساطی خودروی دست دوم، دیگر نیازی به انتظار چندماهه برای دریافت خودروهای صفر کیلومتر ندارید.

خودروهای کارکرده اغلب دارای لوازم جانبی هستند که توسط مالک قبلی روی خودرو سوار شده اند. از این رو با خرید این خودروها نیازی به خرید لوازم جانبی جدید ندارید.

به طور کلی خرید خودروی کارکرده در صورتی که با معایب خودرو آشنا باشید، کاملا به صرفه و سود آور است.