فروش اقساطی خودرو تحویل فوری

فروش اقساطی

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو ، با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودرو مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

طرح تحویل فوری خودرو

شرکت های معتبر با فروش اقساطی خودرو، توانسته اند قدمی محکم در زمینه ارائه خدمات به مشتریان بردارند. فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری، توسط چندین شرکت معتبر انجام می شود. مشتریان با ارائه مدارک و بررسی های لازم می توانند خودروی خود را تحویل بگیرند و از همان ابتدا از این خودرو استفاده کنند. فروش اقساطی خودرو و تحویل فوری آن، نه تنها مربوط به خودروهای داخلی نمی شود بلکه خودروهای لوکس خارجی را نیز در بر می گیرد. بسیاری از شرکت های وارداتی خودروها، برای فروش بیشتر محصولات خود، شرایط ویژه ای را ارائه کرده اند که از بین این شرایط، خرید خودروی اقساطی با تحویل فوری را می توان از برترین ها طرح های فروش خودرو دانست. بسیاری از خودروهای داخلی نیز دارای این شرایط هستند از این رو خرید خودرو برای اغلب مردم دور از دسترس نیست.

پیش از خرید محصول، مشخصات فنی محصول خود را در سایت مورد نظر بررسی کنید. سپس شرایط اقساط خودرو را مشاهده کنید. اقساط خودروها به دو صورت بلند مدت و کوتاه مدت توسط شرکت های فروش خودرو ارائه می شوند. با تحویل فوری خودرو دیگر زمانی را برای دریافت خودروی مورد نظر از دست نمی دهید. اغلب خودروهای اقساطی، حدود 45 روز پس از ثبت نام و ارائه پیش پرداخت به دست خریدار می رسند اما در تحویل فوری پس از ارائه مدارک، می توانید خودروی خود را تحویل بگیرید.

در میان شرکت های داخلی، ایران خودرو از شرایط مناسبی جهت فروش اقساطی خودرو داخلی و تحویل فوری آن بهره مند است. پژو پارس، تندر 90 و انواع سمند در صدر جدول فروش اقساطی و تحویل فوری خودروها توسط این شرکت قرار دارند.

با توجه به افزایش تعداد خودروهای داخلی و خارجی انواع شرایط خرید خودرو برای متقاضیان ارائه شده است تا متقاضیان بتوانند با آسان ترین روش، خودروی مناسب خود را خریداری کنند.

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو با ما در تماس باشید: 88534116