فروش اقساطی خودرو خارجی باما

فروش اقساطی باما

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو خارجی، باما با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی باما مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

فروش اقساطی خودرو خارجی

برخی از مشتریان ایرانی به دنبال خودروهای خاص هستند که ممکن است در هیچ یک از شرکت های فروش خودرو نمونه آن را پیدا نکنند. شاید کمی غیرممکن به نظر برسد. اما شرکت ما برای جلب رضایت مشتریان و ایجاد حس اعتماد این امکان را برای همه خریداران فراهم کرده است تا با ذکر مشخصه ها، خودروهای مورد نظر خود را خریداری کنند.

خودروهای سفارشی مشتریان به صورت اقساط بلند مدت و کوتاه مدت در اختیار آنها قرار می گیرد. خودروها طبق نیاز و سلیقه مشتریان تهیه می شود. سپس آنها را نسبت به محصول آگاه می کنیم و پس از کسب رضایت، محصول را در اختیار آنها قرار می دهیم. لازم به ذکر است که هیچ هزینه اضافه ای در ازای فروش خودروهای سفارشی از مشتریان دریافت نمی شود.

خودروهای خارجی که از سوی مشتریان سفارش داده می شود از داخل و یا خارج از کشور تهیه می شود. اما سعی می شود تا در کمترین زمان ممکن آنچه را که مشتری سفارش داده است در اختیار وی گذاشته شود. تعیین اقساط بلند مدت خودروها، قدرت خرید مشتریان را هم افزایش می دهد. به طوری که مشتری با پرداخت وجه ناچیز اولیه می تواند خودرو را تحویل بگیرد و سپس باقیمانده را هم به صورت قسطی در دوره های مشخص شده پرداخت کند.

در صورتی که خودرو به تعمیر نیاز داشته باشد و یا عیب و نقصی در بدنه خودرو دیده شود، تمامی عیوب برطرف و سپس خودرو بدون نقص در اختیار مشتری گذاشته می شود. ناگفته نماند که در مقابل فروش اقساطی خودروهای خارجی بهره هم مطابق با سود بانکی و تورم موجود از مشتریان دریافت می شود. در صورتی که محصولات با اقساط کوتاه مدت در اختیار مشتریان گذاشته شود، بهره آن نسبت به فروش با اقساط بلند مدت، کمتر محاسبه خواهد شد.

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو با ما در تماس باشید 88534116

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی باما

 – دسته چک

– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری

– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)

– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت

لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد