فروش اقساطی خودرو خارجی صفر

فروش اقساطی

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو خارجی، با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

فروش اقساطی خودرو خارجی صفر

اگر چه تلاش می شود تا ابتدا خودروهای داخلی در اختیار مشتریان قرار بگیرند، با این وجود برخی به خودروهای خارجی علاقه بیشتری دارند. این خودروها به دلیل کیفیت بالای قطعات، بدنه مقاوم در مقابله ضربه، قابلیت ها و امکاناتی که در خودرو تعبیه می شود، طرفداران بیشتری را به سمت خود جذب می کنند. هزینه خودروهای خارجی صفر به دلیل پرداخت عوارض گمرکی از سوی شرکت های واردکننده گاهی سرسام آور است. اما در نهایت محصولات خریداری شده با داشتن ظاهری لوکس و زیبا تمامی این تردیدها را خنثی می کند.

خرید یک خودروی خارجی صفر برای همه مشتریان کمی دور از نظر است و هر کسی توان خرید این نوع خودروها را ندارد. با این وجود برخی شرکت های واردکننده برای جذب مشتریان بیشتر، افزایش فروش و ارائه خدمات به مشتریان اقدام به فروش اقساطی خودرو خارجی صفر کرده اند. ما نیز در این رابطه برای دستیابی به اهدافمان در جهت کسب رضایت مشتریان، شرایطی را برای فروش خودروهای خارجی صفر در نظر گرفته ایم.

مشتریان می توانند با مراجعه به لیست محصولات حال حاضر شرکت، خودروی مورد نظر را طبق سلیقه و میزان توان اقتصادی خود انتخاب کنند و پس از مراجعه به شرکت برای خرید اقدام کنند. شرایط فروش اقساطی خودرو خارجی هم مانند خودروهای ایرانی است. با این تفاوت که خودروهای خارجی به دلیل هزینه ها و قیمت بالاتر، میزان وجه اولیه افزایش می یابد. اقساط خودرو هم به صورت دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت مشخص می شود.

خودروهای خارجی صفر شامل لوکس ترین خودروهای موجود در جهان است. در این بین سعی می شود تا خودروهای رده میانی بیشتر در لیست محصولات قرار بگیرد تا تعداد مشتریان هم افزایش پیدا کند. این خودروها از شرکت هایی همچون تویوتا، لکسوس، بنز، پژو، هیوندا، کیا، پورشه و …. تهیه می شوند.