فروش خودرو خارجی با شرایط

در چند سال اخیر، با روانه شدن خودروهای خارجی به داخل کشور، مشتریان با تنوعی بیش از گذشته مواجه شده اند. این امر دارای محاسن و معایبی می باشد که در ادامه مقاله آن را بیان خواهیم نمود.

از  مهم ترین معایب واردات خودرو می توان به ایجاد رکود در بخش فروش خودروهای تولید شده داخلی اشاره نمود. همان طور که می دانید خودرو های خارجی از رنگ و لعاب و تنوع وسیع تری برخوردارند؛ از همین رو نظر مشتری را بیشتر به خود جلب می نمایند. همین امر رکود کارخانه های خودروسازی داخل کشور را در پی خواهد داشت. از دیگر  معایب خودرو های خارجی می توان به قیمت بالای آن ( در مقایسه با تولیدات داخل) اشاره کرد؛ اگر چه در چند سال اخیر، بازار چین با ارائه خودرو های زیبا و کم هزینه مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کرده است. گفتنی است پایین بودن کیفیت برخی از خودرو های چینی، بسیاری از خریداران را چندی پس از خرید پشیمان کرده است اما کماکان طرف داران خود را  نیز دارد.

واردات خودرو ، دست مشتریان را برای انتخاب خودروی مورد نظرشان باز می گذارد و به آن ها قدرت انتخاب می دهد تا در میان کلیه خودروهای موجود، آن چیزی که کلیه توقعاتشان را تامین می سازد، تهیه نمایند. این مسئله را می توان مهم ترین حسن واردات خودروهای خارجی دانست. فروش اقساطی خودرو خارجی از دیگر مزایایی است که مشتریان را به سوی خود جذب می نماید.

خودروهای خارجی اقساطی را چند روزه تحویل بگیریم؟

افرادی که برای خرید خودروی لیزینگی اقدام می کنند می توانند از بدو درخواست، زمان تحویل خودروی خود را مشخص نمایند. برخی از شرکت های لیزینگ خودرو، محصول را یک روزه به مشتری تحویل خواهند داد. برخی دیگر از شرکت های لیزینگ بازه زمانی 7 الی 10 روزه را برای تحویل خودرو تعیین می نمایندو برخی دیگر 30 تا 45 روز پس از عقد قرارداد خودرو را تحویل خریدار خواهند داد.

تذکر: تا زمانی که خریدار کلیه اقساط خودرو را پرداخت نکند، نمی تواند به منظور سند زدن خودرو اقدامی انجام دهد؛ مگر اینکه شرکت لیزینگ با ارائه دو ضامن مشترک از سوی خریدار، کلیه مبلغ خودرو را به صورت چک و سفته از خریدار دریافت نماید .

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو با ما در تماس باشید 88534116

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =