فروش اقساطی خودرو داخلی کارکرده

فروش اقساطی

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو کارکرده ، با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

فروش اقساطی خودرو داخلی کارکرده

خودروهای داخلی به دلیل نداشتن عوارض گمرکی نسبت به خودروهای خارجی ارزان قیمت هستند و مشتریان می توانند این خودروها را با قیمت مناسب خریداری کنند. اما برخی هم توان مالی برای خرید خودروهای داخلی صفر را ندارند و ترجیح می دهند خودروی کارکرده خریداری کنند. با این شرایط شرکت های فروش خودرو به نظریات و سلیقه تمامی مشتریان احترام گذاشته و آنچه را که نیاز دارند، برای آنها فراهم می کند.

خودروهای داخلی کارکرده هم مانند خودروهای صفر کیلومتر به صورت اقساط بلند مدت و کوتاه مدت در اختیار مشتریان قرار می گیرند. مشتریان قبل از عقد قرارداد ابتدا باید شرایط خرید را پذیرفته و سپس برای خرید اقدام کنند. از جمله این شرایط می توان به ارائه چک، نداشتن چک برگشتی و معوقات بانکی، ارائه کپی مدارک شناسایی (شامل شناسنامه و کارت ملی) و پرداخت وجه اولیه اشاره کرد.

خودروهای کارکرده دارای کارت معاینه فنی هستند و کارشناسی شده اند. این خودروها اگر چه امکانات و شرایط خودروهای صفر را ندارند اما از نظر سلامت کاملا تضمین شده هستند. به طوری که از 209 نقطه از خودرو بطور دقیق بررسی می شود. کیلومتر و میزان کارکرد خودروهای دست دوم هم برای مشتریان مشخص می شود و گزارش مکتوب و رسمی کارشناسی خودرو در اختیار آنها قرار می گیرد.

محصولات خودرو تجارت یکتا به صورت فهرست وار همراه با اطلاعات کامل خودرو در اختیار مشتریان قرار می گیرد که قیمت هر یک از خودروها نیز مشخص شده است. تحویل خودرو پس از دریافت مدارک از سوی مشتری و تعیین اقساط صورت می گیرد.

مشتریان می توانند خودروهای کارکرده داخلی را بدون واسطه و دلالان و مستقیم از طریق شرکت خریداری کنند. شرکت تمامی ضمانت های لازم در مورد سلامت خودرو، نداشتن نقص فنی و یا سوء سابقه صاحبان قبلی با خودرو را به مشتریان ارائه می دهند.

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو شرکت یکتا تجارت خودرو با شماره 88534116 در تماس باشید.