فروش خودروهای داخلی به صورت شرایطی

با توجه به تورم موجود در جامعه، امروزه خرید خودرو کار آن چنان ساده‌ای به نظر نمی‌رسد! همان طور که می دانید خودروهای داخلی نیز از قیمت آن چنان پایینی برخوردار نیستند اما مطلوب است هم وطنان گرامی به منظور حمایت از تولیدات ملی، تولید کنندگان داخلی را تنها نگذارند؛ بودجه پایین قشر کم درآمد جامعه موجب شده است تا خرید خودرو برای این دسته از افراد به امری دور از ذهن تبدیل گردد. همین امر موجب گشت تا سرمایه گذاران تولید خودرو داخلی به فکر ارائه تسهیلات ویژه به مشتریان بر آیند، از همین رو فروش اقساطی خودرو به صورت گسترده در کشور شکل گرفت. بر مبنای این شرایط، فرد با پیش پرداختی اندک می‌تواند صاحب یک خودروی داخلی شود. با استفاده از خرید لیزینگی خودرو، می‌توان حداقل با پرداخت 7 میلیون تومان صاحب یک ماشین داخلی شد. قطعاً چنین شرایطی وسوسه انگیز خواهد بود و گمان نمی‌رود که بتوان از آن به راحتی گذر کرد. بدین ترتیب فروش اقساطی خودروی داخلی به صورت گسترده در داخل کشور به اجرا در آمد و خوشبختانه با استقبال شدید مردم نیز مواجه شد. اگر چه خرید خودروهای داخلی شرایطی و اقساطی در برخی از مواقع با قیمت گزافی برای خریدار تمام خواهد شد، اما به نوعی موجب پیشرفت تولیدات داخلی و حمایت از تولیدات ملی خواهد شد. علاوه بر اینکه خدمات پس از فروش خودرو داخلی بسیار مقرون به صرفه‌تر از خودروهای خارجی خواهد بود.

در چند سال اخیر، شرکت‌های خصوصی، دلالان بازاری و بانک‌های مختلفی به منظور تسهیل در خرید خودرو، شرایطی خاص را فراهم آورنده‌اند که می‌توان با استفاده از آن، خیلی زود صاحب یک خودروی وطنی شد! لازم به ذکر می‌باشد که متقاضیان خرید پیش از اقدام به خرید خودروی شرایطی کلیه جوانب کار را بسنجند تا حقوق مادی اشان به خوبی رعایت گردد.

انواع خودروهای داخلی

سمند lx، سمند سورن elx، دنا، رانا، تندر 90، پژو پارس، پژو 206، پژو 206 SD، پراید و… ازجمله پرطرفدارترین خودروهای داخلی به‌حساب می‌آیند که تحت شرایط خاص و ارائه تسهیلات ویژه خدمت مشتریان ارائه می‌گردند.

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو با ما در تماس باشید 88534116

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 5 =