فروش اقساطی خودرو رانا

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو داخلی، با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

خودرو رانا با استقبال زیادی از سوی مشتریان مواجه شده است. این خودرو که به خودروی 206 صندوق دار شباهت زیادی دارد و به دلیل ارتفاع زیاد نسبت به زمین، هر روز در حال جذب مشتریان بیشتر است. خودروی رانا دارای موتور 1600 سی سی است که قدرت حرکتی خودرو را چند برابر می کند. از نظر ظاهری هم دارای ساختار متناسب و شیک می باشد و خطوط روی بدنه جلوه خاصی را به آن بخشیده است.

رانا محصول شرکت ایران خودرو است که در مدل LX و موتور  TU5 عرضه می شود. حداکثر سرعت خودرو 186 کیلومتر بر ساعت و شتاب 12 ثانیه است. خودرو رانا 95 دارای استاندارد یورو 4 می باشد. مصرف سوخت خودرو هم استاندارد است. تمامی این امتیازات موجب محبوبیت رانا در بازار خرید و فروش خودرو شده است که با توجه به استقبال گسترده، در حال حاضر این خودرو به صورت اقساط بلند مدت و کوتاه مدت در بازار عرضه می شود.

دلیل خرید اقساطی خودرو رانا

از جمله دلایلی که مشتریان را برای خرید اقساطی خودرو رانا ترغیب می کند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چراغ های این خودرو با دو مه شکن ذوزنقه ای شکل طراحی شده است.
  • خودرو دارای سپر با حجم متناسب است.
  •  رانا مجهز به چراغ سوم ترمز خطی است.
  • شیب صندوق عقب این خودرو می تواند با ستون C هماهنگ شود.

متقاضیان و علاقمندان به خرید اقساطی خودرو رانا می توانند با ارائه مدارک، تکمیل فرم مربوطه، پرداخت هزینه ثابت و ارائه چک ها خودروی خود را در زمان تعیین شده تحویل بگیرند. اقساط این خودرو به صورت بلند مدت و کوتاه مدت در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که مشتریان زمان خرید اقساطی خودرو رانا باید به مواردی همچون قفل مركزي با ريموت راديويي، چراغ مه شكن جلو و عقب، فرمان هیدرولیک، سیستم تهویه هوا، سیستم بلندگوي درهاي جلو، قابليت تنظيم ارتفاع نور چراغ جلو از داخل خودرو، چراغ همراهي تا درب منزل در محيط هاي تاريك، داشتن كيسه هواي راننده و سرنشين جلو، سیستم پخش CD با كنترل پشت فرمان، تجهیزات ايموبيلايزر، كمربندهاي ايمني جلو با قابليت تنظيم ارتفاع، سيستم كنترل بخار بنزين و … توجه داشته باشند.