رنو کپچر (Captur)

فروش اقساطی رنو کپچر

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو خارجی، رنو کپچر با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی رنو کپچر مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی رنو کپچر

 – دسته چک

– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری

– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)

– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت

لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد

رنو کپچر (Captur)

شرکت خودرو تجارت یکتا با شماره ثبت 452514 مجری اجرای فروش اقساطی رنو کپچر است. شاسی بلند جمع و جور شهری رنو به نام كپچر بسيار زيبا و جذاب است. ظاهر پرغرور و جدي اين خودرو با اختلاف رنگ بدنه با سقف خودرو بر زیبایی کپچر افزوده است. طیف وسیعی از امکانات برای این خودرو به صورت استاندارد تعريف شده است تا راحتي بيشتري براي سرنشينان خود فراهم كند و حس لوكس بودن و لذت رانندگي را منتقل نمايد. اين خودرو جاداري يك خودروي شاسي بلند و چابكي يك خودروي كوچك سواري را در هم آميخته و بعنوان يك خودروي نو با طراحي متفاوت، سبك زندگي نويني را به شما خواهد بخشيد.

رنو کپچر به عنوان اولین رنوی شاسی بلند شهری از نظر ویژگی های داخلی و خارجی، چابک، پویا و زیباست. با استناد به تفکرات متخصصین رنو، با این خودرو اکتشافات جدیدی را در قلمرو طراحی، آسایش، تجهیزات و لذت تجربه خواهید نمود.

رنو کپچر هر آنچه که برای کمک به شما حتی در بدترین سفرها مورد نیاز است را دارا می باشد از جمله: سیستم ناوبری و مولتی مدیای 100% لمسی، موتور با کارآیی بالا، سیستم کمکی شروع حرکت بر روی سطح شیبدار، صندلی با روکش های زیپ دار و قابل تعویض و حتی یک کارت هندز فری برای آرامش خاطر بیشتر شما…. سفر خوشی داشته باشید.بمنظور کسب راحتی بیشتر و رسیدن به غربیلک فرمان، ارتفاع آنرا تنظیم نمائید. همراه با تنظیم ارتفاع صندلی خود. از تمام راحتی صندلی های تاشوی 60:40 عقب که به اندازه 16cm حرکت میکنند لذت ببرید.