Lexus CT200H

فروش اقساطی لکسوس CT200H

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو خارجی، لکسوس CT200Hبا تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی لکسوس CT200H مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

بررسی لکسوس CT200H

چه چیزی به منزله یک ماشین لوکس است؟ با توجه به طراحی داخلی و خارجی زیبا و بدنه مقاوم، این خودرو را می توان به عنوان «لوکس» نام برد.

این تنها یک خودرو نیست، مدیر بخش استرالیایی لکسوس می گویند طراحی این خودرو چیزی بیشتر از لوکس است.

قیمت و ویژگی ها

خط تولید این مدل شامل 3 یا 4 نوع مختلف است اما قیمت آنها از 39.900 دلار آغاز شده و با اختلافی 3000 دلاری برای دیگر مدل ها همراه خواهد بود. مدل لوکس با صندلی های پارچه، چرخ چرم، منطقه هوا آب و هوا دوگانه، آلیاژهای16  اینچی، کنترل کروز ، چراغ های خودکار و برف پاک کن اتوماتیک، چراغ روشن در طول روز، دوربین دید عقب، سنسور پارک عقب، تلفن بلوتوث به همراه 10 بلندگو صوتی همراه است.

اما در مدل لوکس این خوردو سیستم هدایت مسیر، تنظیم کمری، تنظیمات برقی گرمکن صندلی و تعدادی ویژگی در دسترس دیگر قرار دارد که باعث افزایش قیمت خودرو شده است. بازه قیمتی مدل F اسپورت از 48.900 دلار تا 56.990 دلار قرار دارد.

موتور/ سیستم تعلیق

در این قسمت به نسبت مدل های قبلی تغییری ایجاد نشده، مدل دارای موتور 1.8 لیتری هیبرید بنزین سوز و کنترل الکتریکی است. ترکیب موتور بنزینی و الکتریکی ماکزیمم توان 100کیلو وات گشتاور 207 نیوتن متر تهیه می کند. ماکزیمم سرعت این خودرو زمانی که تنها با موتور الکتریکی در یک روز آفتابی کار کند برابر با 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. از مزایای این موتور تولید نویز بسیار پایین است.

ایمنی

این خودرو در آزمون تصادف توانسته 5 ستاره به خود اختصاص دهد. در این خودرو 8 ایر بگ به همراه کیسه زانو تعبیه شده است. این امکانات برای راننده و سرنشین جلو می باشند. همچنین سیستم های کمک راننده نیز در این مدل گنجانده شده است.

میزان مصرف این خودرو نقطه اتکا این محصول است. لکسوس CT200H به ازای هر 100 کیلومتر تنها 4.1 لیتر بنزین مصرف می کند. این نکته باعث پیشرفت چشمگیر این محصول در بازار شده است. مدل های قبلی نیز مناسب بودند. اما متخصصان طراحی زیباتر این مدل را مورد تحسین قرار داده اند. این خوردو دارای محور جلو است اما هندلینگ آن بسیار مناسب می باشد.

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی لکسوس CT200H

– دسته چک

– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری

– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)

– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت

لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد