لکسوس GS250

فروش اقساطی لکسوس GS250

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو خارجی، لکسوس GS250 با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی لکسوس GS250 مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

بررسی لکسوس GS250

شرکت لکسوس با هر بار ارائه محصول جدید، پیشرفت قابل ملاحظه ای را نشان می دهد. با این حال ویژگی که مخصوص به آنهاست به صورت مستمر در حال پیشرفت و توسعه است؛ در نتیجه خودروهای بسیار جذاب تر، آرمانی تری به وجود می آیند. در این بخش به ارائه خصوصیات و ویژگی های یکی از زیباترین مدل های لکسوس، یعنی لکسوس GS250 می پردازیم.

طراحی

ظاهر ماشین بسیار سریع تر و پیشرو تر طراحی شده است. زمانی که برای اولین بار به طراحی داخلی خودرو می نگیرید، مواد و طریقه ساخت کاملا بیان می دارند که این مدلی از تویوتا است، حتی نیازی به بررسی طراحی بیرونی نیست و کاملا سبک تویوتا در این خودرو مشخص است. اجرا چنین طراحی، نامطلوب نیست اما میتواند مانند شمشیر دو لبه عمل کند چون که لکسوس باید این وابستگی ها به تویوتا را کاهش دهد.

موتور

موتور V6 2.5 لیتری در لکسوس GS250 نشان از به روز ترین روش تزریق مستقیم سوخت، همراه با 154 کیلو وات توان در دور موتور6400 و گشتاور 253 نیوتن متر در دور موتور4800 دارد. این موتور مشابه موتور IS250 است ولی کمی کوچک تر می باشد. اما به گونه ای طراحی شده که با نقش های جدید خود اعم از بهبود اگزوز و پیشرفت آکوستیک سازگار باشد و در نتیجه قادر به انتقال توان بیشتری باشد.

موتور V6 این مدل 6 سیلندر است. فرمان بر روی دسته تعویض دنده قرار می گیرد. اگرچه لکسوس GS250 خودرو سنگین تری است اما با این حال شتاب 0 تا 100 قابل توجه 8.6 ثانیه را دارد. در عین حال میزان مصرف این خودرو در هر 100 کیلومتر برابر با 9.3 لیتر سوخت است، همچنین میزان انتشار CO2 215 گرم بر کیلومتر می باشد.

قیمت

قیمت متوسط مدل لوکس و مدل های F-اسپورت مید رنج به ترتیب برابر با 77.400 دلار و 85.400 دلار می باشد. با این که مدل لوکس بسیار عالی است اما  مدل های F-اسپورت مید رنج بسیار درخشان ظاهر شده اند، به همین دلیل ممکن است تا حدود 8000 دلار بر قیمت آنها افزوده شود. در مدل های F-اسپورت مید رنج تنظیمات اضافی اقتصادی به همراه اسپورت سازی بیشتر دیده می شود. این خودرو در محدوده خودروهای لوکس اسپرت قرار می گیرد و همچنین دارای سیستم تعلیق متغیر تطبیقی (AVS) می باشد.

طراحی داخلی

طراحی داخلی این خودرو به شدت پیشرفت کرده، مدرن شده و منظم گردیده است. خطوط زیبایی در طراحی بکار رفته که نشان دهنده سطح اسپورت بودن خودرو است و به شدت بر زیبایی آن افزوده است. صفحه نمایش کامپیوتری این مدل بسیار بزرگ است. همچنین رادیو دیجیتال نیز در این خودرو موجود است.

ایمنی

این خودرو دارای 10 ایربگ و سیستم ایمنی الکترونیکی می باشد و در آزمون تصادف نمره بسیار عالی را به خود اختصاص داده است. این خودرو دارای ترمز ABS، سیستم توزیع نیرو حین ترمز به صورت الکترونیکی، کمک ترمز، کنترل کشش و کنترل پایداری می باشد. در این خودرو سنسور هشدار نقطه کور حین رانندگی وجود دارد و اگر خودرویی در کنار شما باشد که قادر به رویت آن نیستید، در قسمت بیرونی آینه بغل چراغی روشن می شود.

رانندگی

همانطور که از لکسوس انتظار می رود این خودرو نیز حین رانندگی بسیار نرم و سریع است. نیاز به فشار کامل پدال گاز نیست تا بتوان رانندگی با این خودرو را بررسی کرد تنها با کمی گاز دادن و گوش دادن به صدای موتور میتوان پی به کیفیت این خودرو برد. مصرف سوخت 9.3 لیتری این خودرو در هر 100 کیلومتر پس از طی 600 کیلومتر به 7.9 لیتر می رسد. موتور V6 2.5 لیتری برای این کار بیش از کافی است، و ترکیبی عالی از قدرت و صرفه اقتصادی برای سما فراهم می آورد.

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی لکسوس GS250

– دسته چک

– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری

– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)

– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت

لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد