Lexus IS 250

فروش اقساطی لکسوس IS 250

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو خارجی، لکسوس IS 250با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی لکسوس IS 250 مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

لکسوس IS 250

لکسوس در سال 2014 از نسل سوم خودرو های IS سدان خود رو نمایی کرد و سبک آن را با تغییرات بسیاری همراه کرد. باعث تعجب نبود که مدل های IS لکسوس جدید بزرگ تر طراحی شوند زیرا در طراحی های قبلی فضای داخلی بسیار کم بود. از این رو در طراحی های جدید تا حد امکان این مشکل بر طرف شده است.

طراحی / سبک

لکسوس جدید دارای طراحی بسیار دقیقی است، سبک آن به نسبت همتایای آلمانی خود بنز و آئودی و BMW کمی بی پروا تر است. استفاده از رادیاتور بزرگ در جلو لکسوس، لوکس بودن وافری را به خودرو بخشیده است. در انتهای خودرو باله ای نصب شده تا لکسوس حالت کاملا اسپرت به خود بگیرد. لکسوس IS 250 سپر عقب و جلو بزرگی دارد که تا میانه های چرخ امتداد پیدا کرده و ظاهر زیبایی به خودرو می دهد.

لکسوس IS 250 جز ماشین های بسیار با کیفیت ژاپنی به حساب می آید و در طراحی داخلی آن سبک متداول لکسوس رعایت شده است. کیفیت مواد و طرز طراحی به گونه ای است که نه تنها باعث زیبایی و برانزنده بودن این خودرو شده، بلکه باعث شده احترام و مقبولیت زیادی در بین کارشناسان بدست بیاورد.

موتور / گیر بکس

موتور لکسوس IS 250 نسبت به مدل قبلی تغییری نداشته است، در این مدل نیز از موتور V6 2.5 لیتری استفاده شده که 153 کیلو وات توان و 252 نیوتن متر گشتاور ایجاد می کند. گیربکس این مدل دارای 6 دنده اتوماتیک است و دنباله تغییر دنده توسط کامپیوتر محاسبه می شود.

ایمنی

ویژگی های ایمنی در این مدل رعایت شده اند، مانند سایر مدل های لکسوس، در این مدل هم از 8 ایربگ عقب و جلو استفاده شده است. صندلی های جلو قابل چرخش هستند و دارای گرمکن می باشند. از خصوصیات دیگر این مدل، ردیاب ماهواره ای و سنسور فشار باد چرخ می باشد. سیستم ورود به خودرو بدون دست است. دارای کنترل دو منطقه ای آب و هوا می باشد. همچنین دارای بلوتوث و رایو دیجیتال می باشد.

رانندگی

صندلی راننده به نحوی طراحی شده که کاملا قابل تنظیم به صورت دلخواه است. عملکرد موتور با وجود اینکه 2.5 لیتری است، اما در این مدل عالی می باشد و هیچ نقصی ندارد. تعادل هندلینگ بالایی دارد و رانندگی با ان بسیار لذت بخش است. سیستم پیشران به گونه ای است که هر 4 چرخ به صورت جدا گانه متحرک می باشند. سیستم تعلیق خودرو به گونه ای است که فرد در داخل خودرو بسیار راحت است و به عبارتی این مدل کمک های نرمی دارد. خودرو تا حد امکان در برابر نویز و سر و صدا عایق شده و از این نظر بسیار عملکرد مطلوبی دارد.

سه نوع متفاوت از این مدل به بازار عرضه شده اند. سدان 4 در IS250 2.5 لیتری بنزین سوز، سدان 4 در IS250 2.5 لیتری مدل F اسپورت بنزین سوز و سدان 4 در IS250 2.5 لیتری لوکس اسپرت بنزین سوز. بازه قیمتی این خودرو بسته به نوع مورد نظر متفاوت است. قیمت  سدان 4 در IS250 2.5 لیتری بنزین سوز برابر با 55.900 دلار،  سدان 4 در IS250 2.5 لیتری مدل F اسپورت بنزین سوز 64.900 دلار و دان 4 در IS250 2.5 لیتری لوکس اسپرت بنزین سوز برابر 77.900 دلار می باشد.

از معایب این خوردو می توان به عدم توانایی رقابت با سایر رقبا، موتور با تکنولوژی محدود و شتاب اولیه پایین اشاره کرد. با وجود این معایب به دلیل ظاهر زیبا، لوکس بودن و داشتن حالت دینامیک، این خودرو توانسته نظرات بسیاری را به خود جلب کند.

مصرف بنزین این خودرو در هر 100 کیلومتر برابر با 9.2 لیتر می باشد. همچنین میزان نشر CO2 آن برابر با 213 گرم/کیلومتر است.

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی لکسوس IS 250

– دسته چک

– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری

– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)

– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت

لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد