هیوندا توسان (Towson)

فروش اقساطی توسان

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو، توسان با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی توسان مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

هیوندا توسان (Towson)

در کشاکش نبرد روز افزون خودروسازان مختلف جهان بر سر تصاحب بازار شاسی‌ بلند های کراس‌ اور امریکا، هیوندای در مدل جدید توسان بارگه هایی از یک خودروی اروپایی را نمایان کرده است. جعبه دنده دو کلاچه ۷ دنده، موتور توربوی چهار سیلندر، ساختار صلب و بهینه‌ کردن و توسعه شاسی، گوشه ای از نکاتی هستند که حس آسایش و متانت را در رانندگی با این کراس ‌اور کامپکت فراهم کرده ‌اند. می توان گفت تغییرات قاره ‌ای در این مدل، آن چنان اتفاقی هم نیستند؛ زیرا توسان جدید جایگزینی برای مدل ix35 در بازار اروپا به حساب می آید.

در طراحی داخلی، صندلی ‌های چرمی راحت این خودرو تکیه ‌گاه های مناسبی دارند و شیفتر ‌دنده هم نمای قوی وجذابی ایجاد کرده است. کنسول وسط هم خیلی به جا تدارک دیده شده است و حال و هوای یک خودروی لوکس را القا می‌کند. همچنین در تریم محدود (لیمیتد)، طراحی ‌های بیشتری به پنل درها و کنسول اضافه شده است. در ضمن، مکان هایی برای قرار دادن وسایل نیز به خوبی پیدا می ‌شوند. با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی هشت اینچی سیستم اطلاعات و سرگرمی، به خوبی توان این را دارد که به ابزار های تنظیم‌ کننده دسترسی یابد و از این رو در مواقع رانندگی در جاده، شاید حتی احتیاجی به نگاه کردن نداشته باشیم. تعدادی از تجهیزات که به طور معمول فقط در کراس ‌اور های لوکس شاهد آن هستیم، در هیوندای توسان هم وجود دارند؛ مانند تهویه صندلی ‌های جلو، گرم‌کننده صندلی ‌های پشتی و ترمز اضطراری اتوماتیک با سیستم حفاظت از عابران پیاده و … .

موتور جدید 1.6 لیتری توربو شارژر چهار سیلندر که در همه مدل‌ ها غیر از مدل پایه SE به صورت استاندارد استفاده می ‌شود مثالی از لطافت، نرمی و انعطاف‌ پذیری در موتور یک خودرو است. توربو شارژر نه چندان بزرگ تووین-اسکرال در این موتور، هدفی فراتر از به وجود آوردن حداکثر خروجی تنظیم شده را دارد و می توان گفت به نیت واکنشی سریع به کار گرفته شده است. موتور 1.6 لیتری توسان جدید با قدرتی معادل ۱۷۵ اسب‌ بخار نسبت به کراس ‌اور کامپکت های رقیب همچون هوندا، تویوتا، مزدا و فورد توان خروجی کمتری دارد. ولی قطعا این موتور در زمینه تولید گشتاور، عملکرد بهتری دارد؛ ۲۶۴/۴ نیوتن‌ متر که با دور موتور پایین در دسترس قرار می‌ گیرد. تقریبا اینگونه میتوان گفت که هیچ‌ نوع تأخیر توربویی در این خودرو وجود ندارد و نمودار گشتاور هم تقریباً شبیه به یک خط راست به نهایت مقدار خود در ۱۵۰۰ دور بر دقیقه می‌ رسد و این روند را تا ۴۵۰۰ دور بر دقیقه ادامه می دهد. یعنی با کمی فشار دادن پدال گاز، به سادگی می‌توان سرعت خودرو را بالا برد.

این طور که مشخص است هیوندای، بیش از نیاز به جلب توجه علاقه ‌مندان به سرعت و هیجان رانندگی، به دنبال جلب رضایت مشتریان کراس ‌اور برای نهایت بازدهی و کارآیی خودرو های شان است.

مشخصات:

نوع خودرو: موتور جلو، دو دیفرانسیل ، ۵ سرنشین، ۴ در هاچ‌بک.

قیمت: ۳۲۵۱۰ دلار (قیمت مدل پایه: ۲۶۴۴۵ دلار).

نوع موتور: DOHCبا چهار سیلندر خطی، 16 سوپاپ

حجم موتور: ۱۵۹۱سی‌سی.

قدرت: ۱۷۵ اسب بخار در ۵۵۰۰ دور در دقیقه.

گشتاور: ۲۶۴/۴ نیوتن‌متر در ۱۵۰۰ دور در دقیقه.

گیربکس: ۷ سرعته اتوماتیک دو کلاجه با حالت شیفت دستی.
ابعاد:

فاصله محوری: ۲/۶۷ متر.

طول ماشین: ۴/۴۷۵ متر.

عرض: ۱/۸۴۹ متر.

ارتفاع: ۱/۶۴۶ متر.

وزن کلی: ۱۵۸۸ – ۱۵۲۰ کیلوگرم.

آمار سرعت :

صفر تا ۹۶/۶ کیلومتر بر ساعت: ۷/۸ تا ۸/۱ ثانیه.

صفر تا ۱۶۰/۹ کیلومتر بر ساعت: ۲۳/۱ تا ۲۳/۵ ثانیه.

عبور از یک‌چهارم مایل: ۱۶/۱ تا ۱۶/۵ ثانیه.

سرعت نهایی: ۱۹۳/۱۲ کیلومتر بر ساعت.

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی توسان

 – دسته چک

– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری

– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)

– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت

لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد