فروش نقد و اقساط محصولات کیاموتورز

خودرو تجارت یکتا در زمینه فروش اقساطی محصولات کیا موتورز فعالیت میکند.

کیا موتورز به عنوان یکی از شرکتهای تابعه گروه خودروسازی «کیا – هیوندای» دومین تولید کننده خودرو در کشور کره جنوبی می‌باشد و دفتر مرکزی شرکت در شهر «سئول» پایتخت این کشور واقع است.

شرکت اطلس خودرو فعالیت خود را در پاییز سال ۲۰۰۷ و با مجموعه ای از شش مدل متنوع از محصولات کیاموتورز آغاز کرد. در حالی که واردات خودرو در این مقطع پس از رکودی کوتاه مدت دوباره فعال شده بود. با این وجود استراتژی اطلس خودرو با محوریت خدمات پس از فروش که کمتر در ایران به آن پرداخته شده است شکل گرفت. اطلس خودرو همچنین در مسیر عرضه خودرو برای اقشار مختلف مردم با قدرت خرید متفاوت گام بر می دارد.

کیاموتورز با حرفهای تازه و با نام اطلس خودرو به بازار ایران آمده و حالا باید به تماشای فناوری روز آن نشست. اطلس خودرو هم اکنون مدل های جدید کیاموتورز با نامهای موهاوی، اپتیما و سراتو جدید را به بازار داخلی وارد کرده و نسلی از ایده های جذاب و پر طرفدار را به عنوان نقشه راه آینده ترسیم کرده است .

یکی از مهمترین اهداف اطلس خودرو این است که به تدریج و با گسترده شدن شبکه فروش و ارائه خدمات، در بازار پر رونق داخلی به جایگاهی در خور نام و اعتبار برند کیا دست پیدا کنیم. از همین رو و با توجه به استقبال خوب متقاضیان، شرکت سپند خودرو شرایط آسانی را برای خرید اقساطی محصولات کیا موتورز فراهم نموده است