کیا اپتیما (Optima)

فروش اقساطی کیا اپتیما

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی اپتیما با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی اپتیما مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی اپتیما

 – دسته چک

– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری

– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)

– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت

لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد

کیا اپتیما

از سال 1992 که شرکت ورشکسته کیا رویای بلندپروازانه حضور در بازار آمریکا را آغاز کرد تاکنون، شاهد تلاشی قابل‌توجه و سرسختانه برای حضور در 50 ایالت این کشور و البته سایر نقاط دنیا همراه با توجه عمیق به قابلیت اطمینان، محبوبیت و جذابیت طراحی بوده‌ایم.اکنون شرکت جوان کیا به سطحی رسیده که خودروهای آن بهبود مستمر و کیفیت بالاتری را ارائه می‌کنند. قابلیت اطمینان این خودروها رشد کرده و جوایز متعددی را نیز دشت کرده‌اند. حالا دوقلوهای کره‌ای یعنی هیوندای و کیا، بازارهای جدید و سخت‌تری را هم می‌آزمایند. خودروهای بزرگ‌تر و لوکس‌تر.

کیا اپتیما از سال 2000 وارد چرخه محصولات کیا شد. این سدان اندازه متوسط تاکنون سه بار پوست انداخته و سه نسل را تجربه کرده است. نسل سوم این خودرو از سال 2010 وارد بازار شد. سال گذشته این خودرو در آمریکا فروش باورنکردنی 150 هزار دستگاه را تجربه کرد. امسال نیز سطوحی از تغییرات و بهبودها روی این مدل انجام خواهد گرفت.بیشتر این تغییرات در جهت راحتی و ارگونومی بهتر کابین است.

به عنوان مثال، محل کروز کنترل تغییر یافته و به سمت راست فرمان منتقل شده است. طراحی غربیلک فرمان به شکل D درآمده و دیگر به شکل یک دایره کامل نیست. بدین ترتیب، فضای بیشتری برای پاهای راننده نیز مهیا شده است. شیشه جلو هم برای کاهش سرو صدا و عایق بهتر، ضخیم‌تر شده است. چراغ‌های LED در بالای چراغ‌های جلو و چراغ‌های مه شکن چهار تایی و پنجره مشبک رادیاتور با سبک معروف به پوزه ببر با برجستگی بیشتر به رنگ مشکی پیانویی که تا قاب چراغ‌ها، امتداد یافته‌اند، از جمله همین جزئیات می‌باشند.چرخهای 16 تا 18 اینچی آلومینیومی هم با طراحی قدیمی و کلاسیک، هماهنگی خوبی با بدنه دارند.