کیا پیکانتو (Picanto)

فروش اقساطی پیکانتو

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی پیکانتو با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی پیکانتو مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی پیکانتو

 – دسته چک

– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری

– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)

– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت

لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد

کیا پیکانتو زیبای کوچک

کیا پیکانتو کوچکترین محصول ۱۷ گانه کیاموتور است. این خودروی جمع و جور شهری خود را در بین محصولات کیا جا داده است و البته هنوز خیلی خوب شناخته شده نیست. اتومبیلی که به داشتن همه چیز عادت دارد. خودرویی شیک که همه ملزومات ضروری را در خود جای داده و از نظر امکانات رفاهی چیزی از برادر و خواهرهایش کم ندارد.این خودرو دارای بیشترین سازگاری با محیط زیست است. همینطور که گفتیم شعار این شرکت کره ای برای این ماشین همه چیز در این کوچولوست. شعار چه باری را به همراه دارد و برای خوانندگان چه چیزی را نوید می دهد.

طراحی

در طراحی خودرو همه چیز جدید است و تغییرات از دریچه رادیاتور شروع می شود. در داخل خودرو نیز طراحی دگرگون شده است. فرم چینش و طراحی داخلی بیشتر عملگراست و بواطسه آن سرنشین های خودرو همه چیز را دم دستشان می بینند. به لطف طراحی مرموز داخلی فضای زیادی در خورد وجود دارد. صندوق عقب خودرو گنجایشی ۲۰۰ لیتری در ابعاد ۶۰ در ۴۰ دارد که برای خودرویی در این سایز واقعا عالی است.پیکانتو ۲۰۱۵ در ۱۰ رنگ تولید و عرضه شده است و تنوع رنگی بالایی برای مشتریان فراهم شده است. لامپ و چراغ های جلو و عقب طراحی نوینی دارند و به صورت کلی تغییر کرده اند. روکش صندلی های اتومبیل نیز در سه رنگ طرح بندی شده است.

موتور

آنچه از موتور خودرو می خواهیم قدرت و مصرف بهینه است. کیا توانسته است به لطف طراحی خوب موتور پیکانتویی قدرتمند و البته بسیار هوشیار و کم مصرف را در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه کند. موتور خودرو در سه تیپ مختلف که دو تیپ آن یک لیتری و یکی دیگر که قدرتمندتر است با گنجایش موتور ۱٫۲ لیتری تولید شده است.

ایمنی

این خودرو دارای سنسور پارکینگ و دنده عقب در چهار نوع به همراه فناوری توقف اضطراری (ESS) است. این سیستم ضمن توقف ماشین به سایر رانندگان نیز با چراغ چشمک زن هشدار می دهد. همه این فعل و انفعالات به صورت خودکار در ماشین انجام می شود.
دارای فناوری پایداری خودرو در سرپیچ ها به هنگام ترمز شدید است که با مخفف (VSM) شناخته می شود. نگران نباشید اگر خیلی ناشی هستید فقط تمرکز کنید که از جاده و مسیر انحراف پیدا نکنید خود اتومبیل با توجه به پایداری بالا به کمک شما می آید.
فناوری (HAC) که به شما کمک می کند در زمان حرکت از پارک در زمین های شیب دارد ماشین به عقب برنگردد. حتی اگر اشتباه کنید!

۶ کیسه هوا برای راننده و سرنشینان درنظر گرفته شده است. تصویر زیر جای قرار گرفتن ایربگ ها را به خوبی نشان می دهد.این خودرو دارای یک فناوری پیشرفته ESC نیز هست که در مواقع انحراف و همچنین سبقت می تواند خودرو را در مسیر دلخواه بدون آنکه به راننده فشاری بیاید قرار دهد.