Arrizo 5

فروش اقساطی Arrizo 5

شرکت خودرو تجارت یکتا افتخار فروش اقساطی خودرو Arizzo 5 با تحویل فوری را دارد.

شرکت خودرو تجارت یکتا در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

متقضیان می توانند جهت خرید اقساطی خودروی Arizzo 5 مبلغ 40 الی 50 درصد ارزش اصلی آنرا به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند

سبک طراحی داخلی

طراحی داخلی آن بسیار زیبا و به رنگ مشکی است و سبک اسپرت دارد، طراحی به گونه ای صورت گرفته که سرنشینان آرامش زیادی را در آن تجربه می کنند. همچنین کنسول این خودرو به صورت T شکل طراحی شده که زیبایی خاصی به آن می بخشد، خروجی سیستم تهویه هوا به رنگ نقره ای است و بسیار شیک می باشد. طراحان این خودرو به منظور نمایش بهتر تکنولوژی خود، از نوارهایی برای زیبایی بیشتر استفاده کرده اند. داشبور ماشین به صورت چشم عقاب طراحی شده، دارای سنسور رطوبت سنج و وضعیت آب و هوایی می باشد. مقیاس آن به رنگ قرمز-نارنجی می باشد.

فرمان به گونه ای طراحی شده که کنترل پذیری بالایی داشته باشد. در چپ و راست فرمان دکمه های یتعبیه شده که راننده می تواند با استفاده از آنها به راحتی صدا، بلوتوث و حالت کروز در رانندگی را تحت کنترل خود در بیاورد. صندلی راننده از فوم دو لایه تشکیل شده و در 6 جهت قابل تنظیم است تا راننده کاملا در حین رانندگی راحت باشد. صندلی دارای پمپ تنظیم ارتفاع است. برای دوخت آن از طراحی دوخت فرانسوی الهام گرفته شده است.

مصرف آریزو 5 بسیار پایین است. حجم موتور 1.5 می باشد، جعبه دنده CTV دارد با اینحال توانایی تولید توان در آن زیاد است.

از کتان عایق آمریکایی ضخیم به منظور جلوگیری و جذب صدا از بیرون و داخل موتور خودرو استفاده شده است. در عمل صدای آریزو 5 تنها به 39.7 دسی بل می رسد. از نظر ایمنی این خودرو دارای استاندارد C-NCAP 5 ستاره است. طراحی آن به گونه ای صورت گرفته از سرنشینان در 360 درجه محافظت می شود. بیشتر از 60% وزن خودرو را فولاد پر استحکام تشکیل داده است. به منظور استحکام سازی بیشتر این خودرو از فولادهای بسیار قدرتمند در ستون چپ و راست آریزو 5 استفاده شده، همچنین در درب ها صفحات مقاوم در برابر ضربه قرار گرفته است.

آریزو 5 خصوصیت
1.5 لیتری، 4 سیلندر موتور و سیلندر
85 اسب بخار، 6150 RPM بیشتری توان
141 نیوتن بر متر، 3800 RPM بیشترین گشتاور
5 -سرعت دستی ترنزمیشن
185 کیلومتر بر ساعت بیشترین سرعت
بنزین نوع سوخت
45 لیتری ظرفیت باک

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی Arrizo 5

– دسته چک

– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری

– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)

– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت

لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد