مرسدس جدید کلاس ای Mercedes-Benz E-Class All Terrain

mercedes-benz-e-class01

مرسدس جدید کلاس ای

اینطور به نظر می رسد که مرسدس با نگاهی به Volvo V90 Cross Country و Audi A6 مرسدس جدید کلاس ای را طراحی کرده و می خواهد روانه بازار کند.

خودرو هایی از قبیل Volvo V90 Cross Country، Audi A6 و Mercedes-Benz E-Class انتخاب های بسیار ویژه ای هستند. این خودرو ها برای کسانی که یک خودرو SUV نمی خواهند ولی ویژگی های یک SUV مانند ظاهر بزرگ ، فضای درونی کافی و جادار و توانایی رفتن به همه جا را می خواهند مناسب است.

مرسدس جدید کلاس ای

مرسدس جدید کلاس ای

 

این خودرو بر اساس مرسدس کلاس ای Estate طراحی شده است و بخاطر ویژگی هایی نظیر سرعت بالا و راحتی و قدرت موتور قابل ستایش است. هر چند که این خودرو با مدل Estate شباهت دارد ولی ارتفاع آن از سطح جاده نسبت به مدل Estate بیشتر است.  سپر های عقب و جلو از نو طراحی شده و بزرگی قوس چرخ ها نیز به چشم می خورد. تمام این ها به این خودرو ابهت یک SUV را داده است.

mercedes-benz-e-class03

مرسدس جدید کلاس ای از یک موتور با قدرت خالص 190 اسب بخار بهره می برد. آلودگی این خودرو 137 گرم بر کیلومتر دی اکسید کربن است . شتاب این خودرو از صفر تا 62 مایل بر ساعت 8.0  ثانیه است. این خودرو از یک گیربکس 9 سرعته اتوماتیک استاندارد بهره می برد.

همانطور که انتظار می رود مرسدس جدید کلاس ای چهار چرخ متحرک است و راننده می توانند از بین 5 حالت رانندگی مختلف این خودرو یکی را انتخاب کند که در واقع تنظیمات موتور، گیر بکس و سیستم هدایت خودرو را تحت تاثیر قرار می دهد. همچنین این خودرو امکانی برای راندن در آف رود و جاده های سنگفرش دارد که باعث افزایش ارتفاع ماشین از سطح جاده می شود.

mercedes-benz-e-class04

تجهیزات داخلی Mercedes-Benz E-Class All Terrain

تجهیزات داخلی، جادار بودن، تکنولوژی مورد استفاده و زیبایی داخلی این خودرو قابل ستایش است. فضای بار این خودرو کاملا مناسب و جادار است بطوریکه شما می توانید بدون هیچ مشکلی تمام اعضا خانواده بهمراه وسایلشان و حتی یک سینک ظرفشویی را درون خودرو جا کنید.

راننده در هنگام رانندگی دید کاملی از زوایای جاده و خودرو  خواهد داشت . می توانید سیستم داشبورد کاملا دیجیتالی برای این خودرو سفارش دهید که می تواند اطلاعات زیادی از قبیل سیستم هدایت را در جلو چشم راننده به نمایش بگذارد.

قیمت Mercedes-Benz E-Class All Terrain

مرسدس فعلا قیمتی برای این خودرو در نظر نگرفته ولی انتظار می رود با توجه به تجهیزات آن قیمت مرسدس جدید کلاس ای حدودا 5000 یورو بیشتر از مرسدس Estate  با تجهیزات مشابه باشد. در حال حاضر قیمت یک مرسدس Estate  در خطوط تولید AMG از حدود 40000  یورو شروع می شود که انتظار داریم قیمت این خودرو حدود 45000  یورو در مدل های پایه باشد.

به این ترتیب قیمت این خودرو از Audi A6  که قیمت حدود 46500 یورو دارد اندکی ارزان تر خواهد بود ولی از Volvo V90 Cross Country که برای اوایل سال آینده به بازار می آید اندکی گران تر می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 14 =