ولوو V90 Cross Country

ولوو V90 Cross Country  : طراحی آشنا برای یک واگن زیبا

ولوو V90 Cross Country

ولوو V90 Cross Country

ولوو V90 Cross Country با آخرین نسخه XC90 2016 شبیه هستند که شاید موجب سردرگمی شود.

هر دو ویژگی های انتقال قدرت به همه چرخ ها all-wheel Drive(AWD)، اتاق جادار برای حداقل 5 نفر، اصالت ناب سوئدی و کراس اوور crossover به تمام معنا هستند.

آخرین تکه پازل سری 90، ولوو V90 cross country می باشد که آخرین تفسیر این مجموعه بیست ساله است. این خودرو بر اساس SPA Platform یا همان طراحی محصول مقیاس پذیر ساخته شده است. ولوو ادعا نمی کند که این خودرو یک مجموعه کامل زیبایی محض است ولی شامل توانایی های کامل off-road در نهایت زیبایی و جذابیت می باشد.

با توجه به سبک طراحی منظمی که این خودرو دارد در حقیقت یک نسخه لیفت شده از مدل های دیگر می باشد.

در طراحی این خودرو از یک پوشش پلاستیکی مشکی بر روی rocker panel (پنل پایین درب ها) و همچنین قسمت بیرونی گلگیر ها استفاده شده بعلاوه چرخ ها بطور قابل توجهی بزرگتر شده اند تا مدل های V90 قابل تشخیص از یکدیگر باشند..

محل نشستن حدود 2.5  اینچ بالاتر از واگن های همزاد آن می باشد و در کل این خودرو 8.4 اینچ از سطح زمین فاصله دارد.

volvo-v90-cross-country-11

volvo-v90-cross-country

کمپانی ولوو مشخص کرده که این خودرو به همراه بدنه تمام آلومینیومی، موتور چهار سیلندر دولیتری به همراه توربو و سوپرشارژر که 316 اسب بخار توان بهمراه 295 پاوند بر فوت تورک تولید می کند. نسخه 240 اسب بخاری هم یکی دیگر از آپشن های خودرو خواهد بود. هر دو مدل مجهز به گیربکس 8 سرعته اتوماتیک و سیستم all-wheel drive  خواهند بود. امکان تولید نسخه هیبریدی این خودرو نیز وجود دارد مانند نسخه برقی هیبریدی کراس اور XC90 ، شامل سه عملکرد می باشد . اول EV mode که همان مد موتور الکتریکی می باشد که از صفر تا سرعت 75 مایل بر ساعت می تواند استفاده گردد. دوم  Hybrid می باشد که بین موتور بنزینی و موتور الکتریکی و یا ترکیبشان انتخاب و تعویض می کند و سوم مد قدرتی Power می باشد که از ترکیب موتور بنزینی و موتور الکتریکی، 400  اسب بخار بهمراه 452 پاوند بر فوت تورک تولید می کند.

مانند XC90 جدید V90 cross country هم از یک موتور چهار سیلندر انحصاری بهره می برد و طبق اعلان کمپانی ولوو قرار نیست که موتوری با تعداد سیلندر های بیشتر از 4 روی محصولاتش قرار دهد.

 

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو با ما در تماس باشید 88534116

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =