فروش اقساطی خودرو خارجی کارکرده

خودرو خارجی کارکرده به صورت اقساطی بخرید!

خودروهای خارجی به دلیل مقاومت بالای بدنه و دوام قطعات محبوبیت بیشتری در بین مشتریان دارند. واردات خودرو به ایران با هزینه زیادی تمام می شود. شرکت های وارد کننده خودرو برای خرید و وارد کردن خودروهای خارجی مجبور به پرداخت عوارض گمرکی هستند که گاه هزینه یک خودرو را سرسام آور می کند. به همین دلیل اگر چه خرید خودروی خارجی لوکس آرزوی هر ایرانی است، اما به دلیل قیمت های بالا هر کسی قادر به خرید نیست.

اما خبر خوش اینکه خودروهای دست دوم خارجی هم در بازار ایران به فروش می رسد. این خودروها تا حدودی کیفیت اولیه خود را حفظ کرده اند که می توان با خرید یک خودروی خارجی کارکرده سالها از آن استفاده کرد. اما آنچه که طرفداران این خودروها را بیشتر می کند، قیمت های باور نکردنی آنها در مقایسه با خودروهای صفر است.

اما برای ایجاد فرصت برابر برای تمامی هموطنان، ما اقدام به فروش اقساطی خودرو کرده ایم که با قیمت های نازل خودروهای کارکرده خارجی را در بازار عرضه می کنیم. با وجود این فرصت استثنائی ممکن است برخی در مورد سلامت و نداشتن نقص فنی خودروها دچار شک و تردید باشند. در حالی که تمامی این خودروها دارای برگه معاینه فنی هستند و پس از برطرف کردن نقص و کارشناسی در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

قیمت خودروهایی همچون بی ام و m5 100 هزار دلار معادل 300 میلیون تومان است که مطمئناً تنها قشر خاصی از جامعه قادر به خرید آنها هستند. اما خودروهای خارجی کارکرده با یک سوم و یک چهارم قیمت بازار به فروش می رسند. هر چند مدل خودروها هم مربوط به سال های گذشته است، اما امکانات و قابلیت های این خودروها باورنکردنی و همچون خودروهای صفر کیلومتر ایرانی هستند. هموطنان می توانند با مراجعه به سایتهای اینترنتی از شرایط فروش اقساطی خودرو خارجی کارکرده اطلاعات بیشتری را کسب کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =